Arvato İle Yepyeni Bir Çalışma Anlayışı

Hepimiz yıllar geçtikçe yoğun çalışma hayatından ve şehrin stresli havasından kurtulup ufak bir tatil beldesine yerleşme hayalleri kurarız. Fakat bunu finanse edecek yeterli maddi varlığa sahip olmak için çok fazla zaman ve emek gerekiyor hal böyle olunca da hayaller bir ömür boyu gerçekleşmiyor bir süre sonra da unutulup gidiliyor. Arvato ile bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Hem de Türkiye’nin en güzel tatil beldesi Bodrum’da! Nasıl mı? öğrenmek için yazımızın devamını okuyun ve çalışanlarımıza sağladığımız sonsuz fırsatlardan faydalanmak için hemen başvurun! 

Türkiye’nin Ve Dünya’nın Her Yerinden Çalışma Arkadaşlarımızı Bekliyoruz

Uluslararası bir ekiple birlikte çalışmak istemez misiniz? Arvato hem çalışma ortamı hem de hizmet verdiği sektörler itibariyle farklılıkları içinde barındıran bir yapıya sahip, klasikleşmiş çalışma ortamlarından farklı olarak sizleri yepyeni insanlar/kültürlerle tanışmaya ve kariyerinizi geliştirme fırsatı sunuyoruz. Bununla da kalmayıp size Bodrum’da rüya gibi bir çalışma ortamı hazırladık.

Bizimle çalışmanız için ilk ve en önemli şartımız Almanca bilmeniz. Eğer profesyonel seviyede veya ana dil olarak Almanca konuşabiliyorsanız bavulunuzu hazırlamaya başlayın. Çalışanlarımıza sağladığımız fırsatlar sadece yukarıda saydıklarımızla bitmiyor. Bodrum’a geldiğiniz zaman firmamızın sahip olduğu konforlu ve eksiksiz şekilde barınabileceğiniz harika bir otelde kalacaksanız. Bunun yanında tüm yemek ve yol masraflarınızda tarafımızca karşılanacak. Yılın 8 ayı 20°C’nin üzerinde olan Bodrum’da iş çıkışı otele gelip havuzda veya denizde güneşin tadına varabilecekseniz. Anlayacağınız hem tatil hem de iş bir arada.

Bodrum’un Meşhur Sularında Güneşin Ve Denizin Tadını Çıkartmaya Hazır Ol 

İşten çıktığınız zaman trafik, hava-ses kirliliği ve insan kalabalığının olmadığını düşünün. Mesainiz bitiyor ve ofisten ayrılıyorsunuz dışarı çıkar çıkmaz sizi harika bir deniz havası ve sakinlik bekliyor. Düşüncesi bile huzur verici değil mi? Bu kadarla da bitmiyor dilerseniz iş çıkışında denize nazır kahvenizi yudumlayabilir veya otelin keyfini çıkartabilirsiniz. Bodrum’da olmanın en güzel yanlarından birisi de Ege rüzgarlarıyla yapacağınız sörf veya yelkenli keyfidir. İş sonrası kendinize verimli bir aktivite arayacak olursanız Bodrum bunun için en doğru yerlerden birisi özellik su sporlarını sevenler için harika bir seçenekler sizi bekliyor. Tüm bunların yanında tabi ki dilerseniz Bodrum’un muhteşem sahillerinde şezlongunuza uzanıp güneşlenebilir ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Yazın Ruhu Hiç Bitmesin! 

Kış aylarında bile yaz ruhunu hiç yitirmeyen Bodrum’da kışı yaşarken yaz aylarının içinizde yarattığı o güzel çoşkuyu her zaman hissedeceksiniz. Kışı olmayan Bodrum’da her akşam açık havada keyifli restoranların tadını çıkartabilir, gündüzleri farklı koylarını gezebilirsiniz. Bunun yanında gerek yerel halk gerekse Bodrum esnafı Ege’nin sıcak kanlı ve samimi insanlarından oluşuyor. Bu sayede kendinizi yabancı hissetmeyecek ve Bodrum’un büyülü havasına çabucak kapılıp gideceksiniz. Yaşam standartları açısından da kolaylıkla birikim yapabileceğiniz bir ekonomiye sahip olan Bodrum’da geçiminizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Kim bilir belki de yeni dairenizi Bodrum’dan alırsınız.

Eğlencenin Tadını Çıkart

Türkiye’de çalışmayı seçebileceğiniz en keyifli yerlerden biri olan Bodrum’un yaz aylarından bahsetmeye hiç gerek yok! Yaz aylarında Türkiye’nin en popüler yerlerinden birisi haline gelen Bodrum. Tüm yaz boyunca entertainment dünyasından bir çok ünlüyü ağırlıyor. Bu sebeple de Bodrum birçok konser ve eğlenceye ev sahipliği yapıyor. İş çıkışı harika konserlere gidebilir birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklere katılarak bütün haftanın stresini atabilirsiniz. Unutulmayacak anılar biriktirmenizde cabası.

Arvato olarak çalışma şartlarına gösterdiğimiz önem ile farkımızı ortaya koyarak çalışanlarımıza sunabildiğimiz tüm fırsatları değerlendiriyoruz. Bodrum’da rüya gibi bir iş hayatına başlamak ve Arvato’nun tüm fırsatlarından faydalanmak için acele et!

2019 yılı Nisan ayından sonra hayata geçmesi planlanan projemiz için şimdiden ön talep topluyoruz. Başvurularınıza istinaden İnsan Kaynakları ekibimiz sizinle iletişime geçerek detayları paylaşacak.

Abteilung: Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi
Projektorte: Bodrum
Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü: Telekomünikasyon

Departman: Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi

Çalışma Şekli : Sürekli / Tam zamanlı

Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan

Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)

Ülke/Şehir: Bodrum

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli

Eğitim Seviyesi: İlk Öğretim(Öğrenci), İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun)

Talep Gönder

(Visited 1.832 times, 1 visits today)

Almanca Call Center İş Fırsatları için